درباره ما

شرکت تاوبان فعالیت خود را در زمینه های آموزش وردپرس،طراحی سایت و چاپ و تبلیغات آغاز کرده است.

هدف اصلی شرکت تاوبان تامین نیازهای شما کاربران عزیز در زمینه های مختلف طراحی سایت و چاپ و تبلیغات است تا بتوانید یک کسب و کار موفق داشته باشید.

روش دریافت وجه از مشتری

پرداخت شما از طریق درگاه پرداخت سامان انجام خواهد شد. این درگاه از تمامی کارت‌های عضو شتاب پشتیبانی می‌کند. همچنین می‌توانید با شرکت تماس گرفته و شماره‌حساب‌های ما را برای واریز وجه دریافت نمایید.

بازگشت وجه در صورت وجود مشکل

در صورت وجود مشکل در هر یک از محصولات خریداری شده، شرکت تاوبان تمامی وجه پرداخت شده را به مشتری بازگشت خواهد داد. گارانتی بازگشت وجه شامل مشکلاتی خواهد بود که بعد از ارسال تیکت قادر به حل آن‌ها نباشیم.

روش تحویل محصول به مشتری

ما از سریع‌ترین و راحت‌ترین روش موجود برای تحویل محصولات استفاده می‌کنیم. بلافاصله بعد از پرداخت هزینه، به صفحه‌ای ارجاع داده می‌شوید که شامل رسید خرید و لینک دانلود مستقیم محصولات و آموزش استفاده از محصول خواهد بود. همچنین ایمیلی شامل رسید خرید شما + لینک دانلود مستقیم نیز برای شما ارسال خواهد شد.

روش پشتیبانی محصولات

شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در ۳۶۵ روز سال از طریق بخش ارسال تیکت، با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید. سعی می‌کنیم در کمترین زمان ممکن پاسخی مناسب به درخواست پشتیبانی شما ارسال کنیم.