برچسب ها در وردپرس چیست؟

برچسب ها (tag) یکی از طبقه بندی های از پیش تعریف شده در وردپرس است. کاربران می توانند برچسب ها را به پست های وردپرس خود به همراه دسته بندی اضافه کنند. اما ، در حالی که ممکن است یک دسته طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش دهد ، برچسب ها از نظر دامنه ای کوچکتر هستند و به موضوعات خاص متمرکز می شوند. از آنها به عنوان کلمات کلیدی استفاده شده برای موضوعات مورد بحث در یک پست خاص استفاده کنید.
در وردپرس ، اگر کاربر دسته ای را برای پست خود انتخاب نکند ، به طور خودکار در گروه پیش فرض قرار می گیرد. با این حال ، برچسب ها به طور خودکار به یک پست اضافه نمی شوند ، مگر اینکه کاربر آنها را اضافه کند ، و این باعث می شود آنها کاملاً اختیاری باشند ، اما محدودیتی در تعداد برچسب ها وجود ندارد.
مثال: پستی که در گروه کالاهای دیجتال قرار دارد می تواند برچسب هایی مثل ضد آب ، حافظه 32 گیگابایتی ، دوربین فوق العاده و … داشته باشد.
هنگامی که یک بازدید کننده بر روی یک برچسب کلیک می کند ، آنها را به صفحه بایگانی منتقل می کنند که در آن همه پست ها با  برچسب ذکر شده است. برچسب ها همچنین با استفاده از ابزارک ها در یکی از ستون های فرعی قابل نمایش هستند.

طبقه بندی ها راهی آسان برای مرتب کردن مطالب در موضوعات ارائه می دهند. این به مدیران وب سایت و ناشران محتوا کمک می کند تا محتوای خود را سازمان دهند. این همچنین به بازدید کنندگان در یافتن موضوعاتی که ممکن است علاقه مند باشند کمک می کند.

 بهترین روش استفاده از برچسب ها در WordPress

برچسب ها می توانند به شما کمک کنند تا رتبه بندی بهتری در Google و سایر موتورهای جستجو پیشرو داشته باشید ، نمای صفحه خود را تقویت کرده و یک تجربه عالی را به بازدید کنندگان بالقوه وب خود ارائه دهید.

با استفاده صحیح از برچسب ها ، شما می توانید هم به خزنده های موتور جستجو و هم در خواننده وب کمک کنید تا صفحات مختلف سایت خود را به سرعت و به راحتی مرور کنند. آنها نه تنها کل ساختار سایت را مدیریت می کنند بلکه قابلیت استفاده و قابلیت دسترسی را نیز تقویت می کنند که این یک جنبه اصلی یک کسب و کار وب موفق است.

این بدان معناست که شما نمی توانید هنگام ایجاد یا استفاده از برچسب ها در سایت وردپرس خود مرتکب اشتباهاتی بزرگ شوید. این به شدت بر تجربه کاربر و رتبه بندی سئو سایت شما تأثیر می گذارد. از آنجا که برچسب ها و دسته بندی ها به بخشی جدایی ناپذیر از سایت شما تبدیل شده اند ، حتما آنها را در مراحل اولیه ایجاد کنید در غیر این صورت می توانید بک لینک ها و رتبه بندی سئو را از دست دهید.

برای به دست آوردن بیشترین استفاده از آنها ، ما این پست وبلاگ را برای شما آورده ایم که به شما کمک می کند درباره برچسب ها وردپرس بیشتر بدانید. ما همچنین می خواهیم نحوه کار آنها و چگونگی افزایش رتبه کلی سئو یک سایت را بدانیم.

نکاتی عالی درباره استفاده از برچسب های وردپرس

1. انجام تحقیقات کلمات کلیدی گسترده

اگر می خواهید رتبه وب سایت خود را در موتورهای جستجوگر پیشرو بهبود ببخشید و ترافیک وب با کیفیت را هدایت کنید ، می بایست برای سایت وردپرس خود از دسته ها و برچسب های غنی از کلمات کلیدی استفاده کنید .

با انجام یک تحقیق عمیق درباره کلمات کلیدی ، تجزیه و تحلیل رقابتی می تواند به شما کمک کند مجموعه ای از اصطلاحات مهم کلمات کلیدی را برای سایت خود انتخاب کنید که می توانید در برچسب ها و دسته بندی های خود از آنها استفاده کنید تا موتورهای جستجو و مخاطبان وب فوراً شما را پیدا کنند.

فقط اطمینان حاصل کنید که هر دو برچسب و دسته بندی به پست های وبلاگ شما مرتبط هستند – این می تواند قابلیت دسترسی و خوانایی پست وبلاگ شما را افزایش دهد.

2. قبل از انتشار ، ساختار سازمانی ایجاد کنید

قبل از انتشار مطالب در وب سایت خود ، بهتر است ساختار سازمانی سایت ایجاد شود. این کار نیاز به تغییر مسیرهای صفحه را هنگامی که مجبورید دسته های موجود ، زیر گروه ها و برچسب ها را تغییر دهید ، از بین می برد.

بسته به تحقیق در مورد کلمه کلیدی خود ، می توانید از برچسب ها و دسته بندی ها برای مشاهده بهتر پست های وبلاگ خود استفاده کنید.

3. مقالات جداگانه ای برای نویسندگان ایجاد نکنید

در حین کار با وب سایت های چند نویسنده وردپرس ، اکثر سرپرست سایت ها برای جدا کردن پست ها و ساده تر کردن آثار خود ، مقوله های خاصی را برای هر نویسنده ایجاد می کنند. اما ، این مورد نیاز نیست. چرا؟ زیرا WordPress از قبل دارای سیستم طبقه بندی نویسنده است.

وقتی یک پست جدید را در یک سایت وردپرس با نام خود منتشر می کنید ، نام شما در آن صفحه نمایش داده می شود.

4. هنگام استفاده از دسته ها و برچسب ها ، از تکثیر خودداری کنید

از آنجا که دسته ها و برچسب ها برای کمک به افراد برای پیدا کردن محتوای دقیق به راحتی و سریع استفاده می شوند ، بنابراین نباید از یک دسته و برچسب در وب سایت خود با همین نام استفاده کنید.

به عنوان مثال: اگر یک دسته با ” قالب وردپرس تاوبان ” دارید ، نباید از یک برچسب با همین نام استفاده کنید. این مسئله باعث ایجاد مشکل تکراری می شود و موتورهای جستجو را اشتباه می گیرد که در کدام صفحه باید نتایج را برابر مدت زمان کاربر نمایش دهند.

5.دسته ها و برچسب ها را نادیده نگیرید

موتورهای جستجو ممکن است وب سایتهایی را که دسته ها و برچسب های نامناسب دارند جریمه کنند. این امر موجی از وحشت را در بین اپراتورهای مختلف وب سایت ایجاد می کند. در نتیجه ، برای جلوگیری از احتمال جریمه شدن توسط موتورهای جستجو ، آنها هنگام انتشار مطالب خود به هیچ وجه از دسته ها و برچسب های غیر ضروری استفاده نمی کنند.

 

6. از اسامی ساده ، واضح و توصیف برای دسته ها استفاده کنید

برای استفاده بیشتر از گروههای WordPress خود ، حتماً از اسامی واضح و توصیف استفاده کنید. این امر به بازدید کنندگان جدید این امکان را می دهد تا درباره وب سایت شما و نوع ارسال هایی که دارند ، تصوری روشن داشته باشند. آنها به راحتی می توانند با کمک نام دسته بندی ساده و واضح ، محتوای مورد نظر را پیدا کنند.

بنابراین ، به جای اینکه مسائل را پیچیده تر کنید ، باید روی ایجاد دسته های کاربر محور و توصیفی برای چندین پست وبلاگ خود تمرکز کنید.

7. از برچسب های WordPress بیش از حد استفاده نکنید

استفاده از برچسب های بیش از حد می تواند بر قابلیت استفاده و دسترسی سایت شما تأثیر بگذارد. خوب ، مشخص نیست که چند تگ برای استفاده در یک پست وبلاگ واحد کافی است ، اما باید از این واقعیت آگاه باشید که هر تگ که ایجاد می کنید ، یک صفحه بایگانی جداگانه در سایت شما ایجاد می کند .