نحوه اضافه کردن یک پست جدید در وردپرس

آیا می خواهید یک پست جدید در وردپرس ایجاد کنید؟  در این آموزش، با تمامی ویژگی های که در افزودن پست جدید وجود دارد آشنا خواهید و اینکه چگونه می توانید از آنها برای ایجاد محتوای بهتر استفاده کنید.
ما این راهنما را به سه بخش تقسیم کرده ایم تا به شما کمک کند تا آنچه را که می خواهید به راحتی پیدا کنید:

ایجاد یک پست جدید در وردپرس با استفاده از ویرایشگر پیش فرض

در دسامبر سال 2018 ، وردپرس ویرایشگر جدید مبتنی بر بلوک را با نام Gutenberg  معرفی کرد .در پشت رابط آسان گوتنبرگ ، هزاران ویژگی قدرتمند وجود دارد. ما همه آنها را توضیح خواهیم داد و به شما کمک می کنیم پتانسیل واقعی آن را ببینید.

افزودن بلوک عنوان و محتوا

ویرایشگر بلوک وردپرس از رابط نوشتن آسان بهره می برد. در قسمت سرتیتر ، عنوان پست خود را وارد می کنید.

برای افزودن محتوا ، باید یک بلاک اضافه کنید. چندین دکمه افزودن بلوک روی صفحه وجود دارد که می توانید بر روی آن کلیک کنید تا یک بلوک را انتخاب کرده و اضافه کنید.
اگر نمی خواهید از یک ماوس برای کلیک بر روی دکمه استفاده کنید ، می توانید با تایپ / برای جستجوی و استفاده از یک میانبر صفحه کلید استفاده کنید و یک بلوک اضافه کنید.
همه عناصر محتوا در یک بلوک چیده می شوند. WordPress دارای بلوک هایی برای همه موارد متداول از جمله پاراگراف ، ستون ، تصاویر ، گالری ، تعبیه شده ها (embeds) ، کد کوتاه ، ابزارک و موارد دیگر می باشد. برخی از افزونه های وردپرس همچنین می توانند بلوک های مخصوص به خود را اضافه کنند تا ویژگی های دیگری مانند فرم های تماس ، سئو و غیره را اضافه کنند .

افزودن تصاویر ، فیلم ها و سایر رسانه ها

می توانید با اضافه کردن بلوک تصویر ، تصاویر را اضافه کنید و سپس تصویری را که می خواهید اضافه کنید بارگذاری یا انتخاب کنید.

اگر می خواهید  متن و تصویر را در کنار یکدیگر داشته باشید ، می توانید از بلوک ،Text & Media  استفاده کنید. این بلوک به شما کمک می کند متن را در اطراف تصویر در وردپرس بپیچید.
ویرایشگر وردپرس همچنین دارای یک بلوک گالری است که می توانید برای نمایش تصاویر در ردیف ها و ستون هایی با طرح شبکه استفاده کنید. به سادگی بلوک گالری را اضافه کنید و سپس تصاویر را از کتابخانه رسانه وردپرس خود بارگذاری یا انتخاب کنید.
آیا می خواهید یک فیلم را در محتوای خود قرار دهید . ویرایشگر پیش فرض وردپرس دارای بلوک های پیشفرض برای قرار دادن فیلم های شما از وب سایت های محبوب مانند youtub می باشد .
همچنین می توانید URL ویدیو را فقط در یک بخش پاراگراف کپی کنید ، و وردپرس به طور خودکار آن را به یک بلوک ویدیو تبدیل می کند.
همچنین شما می توانید از بلاک ویدیو برای بارگذاری مستقیم فیلم ها در وب سایت خود استفاده می کنید ، که ما آن را توصیه نمی کنیم چون وب سایت شما را کند می کند و حتی می تواند سرور میزبان وردپرس شما را خراب کند. درعوض ، توصیه می کنیم فیلم های خود را روی خدماتی مانند YouTube یا آپارات بارگذاری کنید و سپس آن را در پست های WordPress خود قرار دهید.

افزودن دسته ها و برچسب ها

WordPress به شما امکان می دهد تا پست های خود را بر اساس موضوع طبقه بندی کنید این طبقه بندی ها به شما کمک می کنند تا محتوای خود را در بخش ها و مباحث سازماندهی کنید. آنها همچنین به سئو کمک می کنند و کار،کاربران خود را برای پیدا کردن مطالب مورد نظرشان آسان تر می کنند. دسته ها و برچسب ها در ستون سمت چپ ، تحت تنظیمات Document قرار دارند.

افزودن تصویر برجسته

تصویر شاخص (یا تصویر بند انگشتی پست) تصویر مقاله اصلی است که محتوا را نشان می دهد. آنها به طور برجسته در وب سایت شما در یک پست، صفحات بایگانی وبلاگ و همچنین در صفحه اصلی اخبار ، مجلات و وب سایت های وبلاگ نمایش داده می شوند. تقریباً تمام قالب های وردپرس از عملکرد تصویر برجسته پشتیبانی می کنند. گزینه اضافه کردن تصویر برجسته به پست خود را در ستون سمت چپ تحت تنظیمات Document پیدا خواهید کرد.

به سادگی بر روی دکمه “تنظیم ویژگی تصویر” کلیک کرده و سپس تصویری را که می خواهید به عنوان تصویر برجسته استفاده شود ، انتخاب یا بارگذاری کنید.

اضافه کردن خلاصه مقاله

شما می توانید خلاصه ای از مقاله (پست یا نوشته ) خود را در قسمت Document  سمت چپ وارد کنید . بیشتر قالب های وردپرس می توانند به طور خودکار گزیده ای از چند سطر اول پست شما را تولید کنند. با این حال ، این گزیده اتوماتیک ممکن است همیشه معنی دار یا جذاب نباشد. در این حالت ، ممکن است بخواهید گزیده ای را به صورت دستی اضافه کنید. می توانید این کار را با اضافه کردن آن در کادر خلاصه متن که در زیر ستون تنظیمات سند در سمت چپ قرار دارد ، انجام دهید.

تغییر آدرس Slug یا Permalink URL

به طور پیش فرض ، وردپرس از URL های دوستانه SEO برای پست های وبلاگ شما استفاده می کند. به طور خودکار از عنوان پست شما به عنوان لینک ثابت استفاده می کند . با این حال ، برخی از کاربران ممکن است بخواهند آن را تغییر دهند تا بیشتر سئو و کاربر پسند باشند. دو روش برای انجام این کار وجود دارد. می توانید بر روی عنوان post کلیک کنید ، و گزینه تغییر پیوند مجزا در بالای قسمت عنوان را مشاهده خواهید کرد. روش دیگر ، شما می توانید آن را از تب Permalink در زیر ستون تنظیمات سند تغییر دهید.

نویسنده در حال تغییر

اگر یک سایت چندرسانه ای وردپرس را راه اندازی کرده اید ، می توانید نویسنده پست را نیز تغییر داده و آن را به نویسنده دیگری در وب سایت خود اختصاص دهید. گزینه ای را برای تغییر نویسنده در زیر زبانه “جزئیات و وضعیت نمایش” در ستون سمت راست پیدا خواهید کرد.

روشن / خاموش کردن نظرات

وردپرس مجهز به سیستم کامنت گذاری داخلی است که به کاربران امکان می دهد نظر خود را در مورد پست شما بگذارند. می توانید نظرات را برای پستهای جداگانه از برگه بحث در زیر برگه Document خاموش کنید.

شما همچنین می توانید گزینه مجاز به پینگ بک و آهنگ های برگشتی را مشاهده کنید. اینها به شما و وبلاگ های دیگر این امکان را می دهد که هنگام پیوند به مقاله به یکدیگر اطلاع دهند. با این حال ، بیشتر برای هرزنامه ها استفاده می شود ، بنابراین توصیه می کنیم پینگ بک ها و پیگیری آهنگ ها را به طور کامل غیرفعال کنید .

گزینه های اضافه شده توسط افزونه های WordPress

اکثر افزونه های محبوب وردپرس گزینه های خاص خود را نیز به صفحه ویرایش پست اضافه می کنند. برخی به صورت بلوک در دسترس خواهند بود و برخی دیگر به عنوان جعبه متا در دسترس خواهند بود. به عنوان مثال ، WPForms ، بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس بلوکی را برای درج فرم های مخاطب در پست ها و صفحات خود اضافه می کند.

مثال عالی دیگر SEO Yoast است . آنها برای تنظیمات SEO یک جعبه متا را در زیر ویرایشگر اضافه می کنند و دیگری را در نوار ابزار بالا مشاهده می کنید.

گزینه های انتشار

صفحه پیش فرض ویرایش WordPress به دو ستون تقسیم می شود. ستون سمت راست جایی است که شما محتوا را می نویسید ، و ستون سمت چپ همه تنظیمات ارسال از جمله گزینه های انتشار را دارد.

بیایید نگاهی به گزینه های انتشار در ستون سمت چپ بیندازیم.

 1. ذخیره پیوند پیش نویس به شما امکان می دهد تغییرات ایجاد شده در یک پست وردپرس را به سرعت ذخیره کنید. ویرایشگر همچنین به طور خودکار تغییرات شما را هنگام نوشتن ذخیره می کند.
 2. دکمه پیش نمایش یک پیش نمایش زنده از پست یا صفحه شما را در یک تب جدید مرورگرتان باز می کند.
 3. پس از انجام ویرایش پست خود ، می توانید بر روی دکمه انتشار (Publish) کلیک کنید تا پست شما منتشر شود.
 4. وردپرس برای کنترل نمایش در پست خود گزینه های مختلفی را به شما می دهد. گزینه پیش فرض “عمومی” است اما با کلیک بر روی آن گزینه هایی را برای سطح دسترسی از پست خود می توانید انتخاب کنید.
5- WordPress همچنین به شما امکان می دهد تا هنگام انتشار یک پست ، تاریخ انتشار آن را کنترل کنید ، به طور مثال به تاریخ آینده و یا گذشته پست خود را منتقل کنید .
6. بررسی کادر کنار “چسباندن به صفحه اول” ، یک پست را چسبنده یا برجسته می کند. این باعث می شود که پست خاص در بالای سایر پست ها ظاهر شود.

 1. بررسی در انتظار را در کنار پست شما اضافه می کند . این ویژگی به ویژه در وبلاگ های چند نویسنده مفید است که در آن مشارکت کنندگان فقط می توانند پست را ذخیره کنند و آنها را منتشر نکنند.

8- اگر می خواهید یک پست را حذف کنید ، می توانید بر روی دکمه “انتقال به زباله دان” کلیک کنید. وردپرس پست را به حذف شده ها ارسال می کند. پست های حذف شده تا 30 روز در پوشه زباله باقی خواهند ماند. پس از آن ، آنها برای همیشه حذف می شوند.

گزینه های صفحه را ویرایش کنید

WordPress به شما امکان می دهد بخش های صفحه ویرایش را مخفی یا نمایان کنید . می توانید با کلیک بر روی منوی سه نقطه ای در گوشه سمت راست بالای صفحه و سپس کلیک بر روی دکمه ‘گزینه ها’ این کار را انجام دهید.

با این کار پنجره ای ایجاد می شود که می توانید بخش ها را مخفی یا نمایان کنید.

سایر گزینه های ویرایش صفحه نمایش

بسیاری از گزینه های دیگر در صفحه ویرایش پست وجود دارد. بیشتر آنها مربوط به ظاهر صفحه ویرایش پست و خود ویرایشگر است.

برای بررسی تمامی موارد ، با  ما همراه باشید.

هنگامی که روی نماد منو سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک می کنید ، گزینه هایی برای انتقال نوار ابزار به بالا ، حالت نورافکن ، حالت تمام صفحه ، تغییر بین ویرایشگر تصویری یا ویرایشگر کد ، مدیریت بلوک های قابل استفاده مجدد و میانبرهای صفحه کلید  مشاده می کنید.

در کنار آن یک دکمه با نماد چرخ دنده مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی آن ، ستون تنظیمات سند را نشان داده و مخفی می کند.
در گوشه سمت راست بالای صفحه ، چند دکمه دیگر وجود دارد. ابتدا ، از سمت راست ، دکمه پیمایش بلوک را مشاهده خواهید کرد که به شما امکان می دهد به سرعت به یک بلوک در پست خود بروید.
در مرحله بعد ، نماد اطلاعات را مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی آن ، شما می توانید آمارهایی مانند تعداد کلمات ، پاراگراف ها ، عنوان ها و بلوک های ارسال شده را نشان دهید.
پس از آن ، دکمه های برگشت به عقب و جلو (undo & redo)را دارید که می توانید قبل از ذخیره یا انتشار آنها ، تغییراتی را که در پست های خود ایجاد کرده اید ، برگردانید و یا به جلو ببرید.
در آخر ، دکمه add block را دارید که به شما امکان می دهد بلوک هایی را در ویرایشگر پست وارد کنید.

ویرایشگر پیش فرض وردپرس بسیار قدرتمند است.پس هنگام نوشتن پست های وبلاگ ، به صورت جداگانه آن را کاوش کنید و به تنظیمات بلوک های فردی توجه کنید. هر بلوک تنظیمات مختلفی دارد و ترفندهای شسته و رفته زیادی را در آنجا کشف خواهید کرد.

ایجاد یک ارسال جدید در وردپرس با استفاده از ویرایشگر کلاسیک

اگر هنوز از ویرایشگر قدیمی کلاسیک وردپرس استفاده می کنید ، این بخش برای شما مناسب است.

ویرایشگر کلاسیک تا پایان سال 2021 پشتیبانی خواهد شد ، و ما به همه کاربران اکیداً توصیه می کنیم که طرحی برای تغییر به ویرایشگر وردپرس جدید ایجاد کنند.

عنوان و جعبه محتوا

در ویرایشگر کلاسیک ، جعبه های عنوان و محتوا قابل توجه ترین مناطق در صفحه ایجاد پست جدید ( Add New Post ) هستند (تصویر زیر را مشاهده کنید).

بسته به اینکه از ویرایشگر تصویری یا ویرایشگر متن استفاده می کنید ، ممکن است کمی متفاوت به نظر برسد.

شما می توانید در حین نوشتن یک پست بین ویرایشگر متن و ویرایشگر تصویری جابجا شوید ، اما توصیه نمی کنیم که تغییر شکل دهید زیرا این امر می تواند فرمت پست شما را خراب کند.

ویرایشگر تصویری متن کاملا مبتدی با دکمه های قالب بندی و یک طرح بصری زیبا برای منطقه محتوا است. از طرف دیگر ، ویرایشگر متن یک ویرایشگر ساده است که در واقع می توانید HTML را مشاهده یا بنویسید.

اولین متن در بالا جایی است که عنوان پست را اضافه می کنید. اگر از ساختار URL Friendly SEO استفاده می کنید ، WordPress به طور خودکار URL پست را بر اساس عنوان شما تولید می کند. با کلیک روی دکمه ویرایش می توانید URL را ویرایش کنید.

منطقه محتوا جایی است که شما پست خود را خواهید نوشت. می توانید از نوار ابزار از گزینه های قالب بندی استفاده کنید یا  یکی از  میانبرهای صفحه کلید موجودرا استفاده کنید که روند نوشتن شما را سرعت می بخشد.

اگر از ویرایشگر تصویری استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید به این 14 نکته برای تسلط بر ویرایشگر تصویری وردپرس نگاهی بیندازید.

در قسمت پاورقی ویرایشگر محتوا ، WordPress کلمه شمارش را برای پست شما نشان می دهد. اگر می خواهید آمار دقیق کلمات کلمات را دقیق تر کنید ، آموزش ما در مورد چگونگی به دست آوردن آمار شمارش کلمه در وردپرس با Word Stats را بررسی کنید .

همانطور که می نویسید ، وردپرس به طور خودکار پیش نویس پست شما را ذخیره می کند. این خودکار ذخیره شده به طور موقت در پایگاه داده WordPress شما ذخیره می شود.

به محض اینکه پیش نویس خود را ذخیره یا مطالب بیشتری را نوشتید ، وردپرس پیش نویس موقت خودکار خود را پاک می کند و آن را با یک نسخه جدید جایگزین می کند. این فرایند تضمین می کند که به دلیل اتصال به اینترنت یا خرابی سخت افزاری ، محتوای خود را از دست ندهید. به راهنمای ما در مورد چگونگی خنثی کردن تغییرات در وردپرس با تجدید نظر در پست مراجعه کنید .

ویرایشگر پست وضعیت پیش نویس و ذخیره خودکار فعلی شما را در پایین صفحه در کنار تعداد کلمات نشان می دهد.

تصاویر و رسانه را اضافه کنید

بین قسمت های عنوان و محتوا ، یک دکمه بزرگ افزودن رسانه وجود دارد. وقتی می خواهید یک تصویر یا هر رسانه دیگر را در پست وردپرس خود بارگذاری کنید ، باید روی آن کلیک کنید. با این کار آپلودکننده رسانه در یک پنجره بازشو راه اندازی می شود.

برای بارگذاری تصاویر یا هر رسانه دیگری در سایت وردپرس خود ، کافیست بر روی دکمه فایل های انتخاب شده کلیک کنید. همچنین می توانید از پرونده های آپلود شده گالری تصاویر و لیست پخش صوتی ایجاد کنید .

WordPress با برخی از ابزارهای اصلی ویرایش تصویر همراه است. آموزش ما در مورد نحوه ویرایش ، تلنگر ، چرخش و برش تصاویر در وردپرس را مشاهده کنید .

گزینه های انتشار

صفحه ویرایش پست وردپرس به دو ستون تقسیم می شود. ستون در سمت راست شما حاوی عنوان پست و ویرایشگر محتوا است. در سمت چپ ، کادرهای متا مختلفی را برای پیکربندی تنظیمات ارسال می بینید.

کادر متا بالای این ستون با انتشار برچسب گذاری شده است. اینجاست که تمام گزینه های انتشار برای پست های شما مدیریت می شود.

1. دکمه پیش نویس (Save Draft) پست یا صفحه ای را که در آن کار می کنید ، ذخیره می کند. WordPress همچنین هنگام ارسال آنها ، پستهای شما را به صورت خودکار ذخیره می کند.

 1. دکمه پیش نمایش یک پیش نمایش زنده از پست شما را نشان می دهد. می توانید از آن استفاده کنید تا ببینید پست شما بعد از انتشار چگونه به نظر می رسد.
 2. وضعیت به شما امکان می دهد برای پست خود وضعیتیتعیین کنید. وردپرس به طور خودکار وضعیت ارسال را برای پیش نویس ها و پست های منتشر شده کنترل می کند. مگر اینکه از افزونه ای برای اضافه کردن وضعیت های سفارشی استفاده کنید ، دیگر لازم نیست نگران این گزینه باشید.

4- اولین گزینه تحت دید این امکان را می دهد که پست خود را در صفحه اول نمایش دهید (سنجاق کنید ). پست های مهم در وردپرس مانند مطالب برجسته ای هستند که در بالای همه پست های دیگر نمایش داده می شوند.

 1. گزینه بعدی این امکان را برای شما فراهم می کند که برای پست خود رمز انتخاب کنید.
 2. گزینه سوم تحت دیدنی دارای برچسب خصوصی است. این امر به شما امکان می دهد تا پستی رادر سایت وردپرس خود منتشر کنید. پست های خصوصی برای کاربرانی که امتیاز ویرایش در سایت شما را دارند قابل مشاهده است.
 3. بر روی پیوند ویرایش کنار انتشار کلیک کنید و وردپرس گزینه های زمان و تاریخ را نمایش می دهد. شما می توانید از این گزینه برای برنامه ریزی پستیا ایجاد پست تاریخ گذشته در وردپرس استفاده کنید.
 4. انتقال به حذف شده ها به شما امکان حذف یک پست وردپرس را می دهد. پست های حذف شده در زیر سطل زباله زندگی می کنند و در صورت نیاز حداکثر 30 روز می توانید آنها را بازیابی کنید.
 5. در آخر ، دکمه انتشار باعث می شود پست وردپرس شما علنی شود. به یاد داشته باشید اگر شما یک پست را برنامه ریزی کرده اید ، در تاریخ و زمان تعیین شده در سایت شما ظاهر می شود.

افزودن دسته ها و برچسب ها

می توانید پست های خود را به دسته ها و برچسب ها طبقه بندی کنید. دسته ها و برچسب های متا معمولاً در ستون سمت راست در زیر جعبه متا منتشر می شوند.

دسته بندی ها و برچسب ها به شما کمک می کنند تا مطالب خود را با فرمت معنی دار و قابل مرور سازماندهی کنید.

نه تنها به کاربران کمک می کند تا به راحتی محتوای شما را پیدا کنند ، بلکه سئوی سایت شما را نیز تقویت می کند. راهنمای ما در مورد تفاوت بین دسته ها و برچسب ها و نحوه استفاده از آنها برای مرتب کردن مطالب خود را مشاهده کنید.

تصویر برجسته (ریز عکسها)

بیشتر مضامین وردپرس از تصاویر برجسته یا ارسال تصاویر کوچک برای مقالات پشتیبانی می کند. معمولاً آخرین کادر در ستون سمت راست در صفحه ویرایش پست شما است.

به سادگی بر روی پیوند تصویر مشخص شده کلیک کنید ، و پنجره آپلودکننده رسانه را به وجود می آورد. می توانید تصویری را از آپلودهای قبلی خود انتخاب کرده و یا یک تصویر جدید از رایانه خود بارگذاری کنید. برای راهنمایی های دقیق تر ، به راهنمای ما در مورد چگونگی اضافه کردن تصویر برجسته یا ارسال تصاویر کوچک در وردپرس مراجعه کنید .

گزینه های صفحه

برخی از گزینه های موجود در صفحه ویرایش پست به طور پیش فرض پنهان شده اند تا یک تجربه ویرایش پاکتر و ساده تر را ارائه دهند. این گزینه ها معمولاً توسط مبتدیان مورد استفاده قرار نمی گیرد. با این حال ، ممکن است بعداً به آنها احتیاج داشته باشید.

به سادگی بر روی دکمه گزینه های صفحه در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. با این کار منویی با کادرهای انتخابی در کنار نام گزینه ها نشان داده می شود.

همانطور که می بینید برخی از گزینه ها از قبل بررسی شده اند. برای سایرین ، می توانید با کلیک کردن روی کادر تأیید کنار نام گزینه ، آنها را به نمایش بگذارید و در صفحه ویرایش پست شما ظاهر می شود.

بیایید به برخی از این گزینه ها و کارهایی که انجام می دهند نگاهی بیندازیم.

گزیده ها

با بررسی این کادر ، یک جعبه متا در زیر ویرایشگر محتوای شما اضافه می شود. می توانید از این کادر استفاده کنید تا خلاصه ای کوتاه یا گزیده ای برای پست خود اضافه کنید.

در حالت ایده آل ، باید خلاصه یا گزیده ای از پست های خود را در صفحه اول و بایگانی سایت خود نمایش دهید. محتوای کامل فقط باید در صفحه تک پست نمایش داده شود.

پیگیری ها را ارسال کنید

گزینه Send Trackbacks به شما امکان می دهد سایر صاحبان وبلاگ را که با محتوای آنها پیوند داده اید ، مطلع کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای ما در مورد پیگیریها و پینگ بک های WordPress مراجعه کنید

اگر صاحب وبلاگ دیگر وردپرس را اجرا می کند ، دیگر نیازی به ارسال پیام های ترکیبی برای آنها نیست. سایت وردپرس شما هنگام انتشار پست به طور خودکار برای آنها پینگ ارسال می کند.

ویژگی Trackback آنقدر توسط هرزنامه ها سوءاستفاده می شود که بسیاری از دارندگان سایت به سادگی آنها را غیرفعال می کنند. ما مقاله ای در مورد پرداختن به اسپم trackback در وردپرس داریم

موضوعات سفارشی

در این گزینه رابط کاربری برای زمینه های سفارشی در زیر ویرایشگر پست شما نمایش داده می شود. می توانید برای وارد کردن اطلاعات سفارشی در پست های خود از آن استفاده کنید. راهنمای کسب و کار وردپرس 101 را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راهنمای مبتدیان ببینید.

بحث

در حالی که نظرات راهی عالی برای درگیر کردن مخاطبان شماست ، بعضی اوقات ممکن است شما مایل به اظهار نظر در یک پست یا صفحه خاص نباشید.

گزینه بحث یک کادر متا در زیر ویرایشگر پست را نمایش می دهد تا نظرات و پینگ بک های پست شما را روشن یا خاموش کند.

از آنجایی که قرار است صفحات مانند صفحات استاتیک باشند ، بیشتر کاربران می خواهند نظرات در مورد آنها را خاموش کنند. شما می توانید این کار را با ویرایش هر صفحه انجام دهید ، یا می توانید این آموزش را برای خاموش / غیرفعال کردن نظرات در صفحات وردپرس مشاهده کنید .

پس از آنکه سایت وردپرس به شهرت شما رسید ، شروع به افزایش اسپم در نظر می کنید. به جای خاموش کردن نظرات ، ممکن است بخواهید این نکات و ابزارها را برای مقابله با هرزنامه نظر در وردپرس امتحان کنید .

مثل حلزون حرکت کردن

Slug عنوان پاک کننده ای است که در URL ها قابل استفاده است.

http://example.com/2015/07/this-is-post-slug

وردپرس بطور خودکار یک نوار پست ایجاد می کند و آن را به عنوان URL پست درست در زیر عنوان پست نمایش می دهد. می توانید با کلیک کردن روی پیوند ویرایش زیر عنوان پست ، نشانگر URL را ویرایش کنید.

همچنین می توانید از گزینه های Screen گزینه Slug را فعال کرده و همانطور که در آن می توانید سربرگ ارسال خود را ویرایش کنید.

نویسنده

وردپرس هنگام ایجاد پستی به طور خودکار شما را به عنوان نویسنده پست اختصاص می دهد. با این وجود ، بعضی اوقات ممکن است بخواهید کاربر دیگری را در سایت وردپرس خود به عنوان نویسنده نشان دهید. فعال کردن کادر انتخاب نویسنده به شما امکان می دهد این کار را از صفحه ویرایش پست انجام دهید.

گزینه های اضافه شده توسط افزونه های WordPress

تاکنون فقط تنظیمات پیش فرض ویرایش پست وردپرس را توضیح داده ایم. بسیاری از افزونه های وردپرس پانل های تنظیمات خاص خود را نیز در صفحه ویرایش پست اضافه می کنند.

به عنوان مثال ، افزونه SEO Yoast WordPress پانل تنظیمات خاص خود را اضافه می کند.

نکاتی برای ایجاد پست های بهتر وبلاگ

دلیل اینکه وردپرس محبوب ترین بستر وبلاگ نویسی  می باشد این است که مجموعه ای از ابزارهای عالی در خارج از جعبه وجود دارد تا به شما در ایجاد محتوای جدید کمک کند.

با این حال ، بسیاری از ابزارها و نکات دیگری وجود دارد که می توانید از آنها برای بهبود محتوای وبلاگ خود استفاده کنید.

اولین نکته ای که ما به همه کسانی که تازه وبلاگ خود را راه اندازی کرده اند پیشنهاد می کنیم ، ثبات است. اطمینان حاصل کنید که مرتباً پست های وبلاگ را منتشر می کنید. می توانید تقویم سرمقاله را برنامه ریزی کرده و سپس به آن بچسبانید.

توصیه می کنیم با 1 – 2 پست در هفته شروع کنید و سپس به تدریج سرعت خود را افزایش دهید.

اغلب کاربران جدید با یافتن ایده های پست برای وبلاگ خود مبارزه می کنند. در اینجا لیستی گسترده از ایده های ارسال بلاگ وجود دارد که می توانید برای شروع کار از آنها استفاده کنید.

شما همچنین باید یاد بگیرید که چگونه پست های خود را تبلیغ کنید و موارد را پیگیری کنید. تیم ما بهترین ابزارهای بازاریابی محتوا را انتخاب کرده است که به شما در رشد وبلاگ کمک می کند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه یک پست جدید را در وردپرس اضافه کنید مانند یک حرفه ای. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ضروری SEO WordPress SEO ما را برای مبتدیان مشاهده کنید تا بتوانید جستجوی بیشتری به سایت خود بدست آورید.

اگر این مقاله را دوست دارید ، لطفاً در کانال YouTube ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک پیدا کنید.