چگونه فیلم ها را به وردپرس اضافه کنیم؟

آیا اضافه کردن فیلم به سایت وردپرس خود را آسان می دانید؟ اگر بله فریاد می زدید ، دیگر اینجا نبودید؟

سؤال دیگر: آیا ایجاد  یافتن بهترین فیلم ها برای سایت وردپرس شما آسان است؟ درست است ، من اینطور فکر نکردم شما حتی نمی دانید از کجا شروع کنید ، اما آن را عرق نکنید. تو تنها نیستی

به عنوان یک مبتدی ، اضافه کردن فیلم ها به پست ها و صفحات وردپرس شما ممکن است در ابتدا برای شما مرعوب کننده باشد ، اما هیچ چیز نمی تواند از حقیقت دور باشد. معلوم می شود شما می توانید مانند یک حرفه ای ، فیلم ها را به سایت وردپرس خود اضافه کنید ، و در این پست ، دقیقا به شما نشان می دهیم که چگونه لیوان خود را آماده کنید و بگذارید وضعیت را با برخی از آمارهای ویدیویی تنظیم کنیم.

برخی از آمارهای ویدئویی …

چرا که ویدیو چنین دردسری دارد ، در وهله اول زحمت اضافه کردن فیلم به وب سایت خود دارید؟ منظورم این است که شما فکر می کنید محتوای متن و تصویر با کیفیت بالا کافی است ، درست است؟

از این گذشته ، شما خبرگان را به گوش می رسانید که می توانید تصاویر و متن را برای سئو بهینه کنید ، و در موتورهای جستجو رتبه های برتر را بدست آورید. آنجا بوده اید و این کار را کرده اید ، بنابراین می توانم به شما اطمینان دهم که کار می کند. هیچ چیز جدیدی در آنجا نیست.

بنابراین ، چرا باید ویدیو را در زرادخانه بازاریابی وردپرس خود گنجانید؟ آمار زیر به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک می کند.

 • مردم بیش از 5 میلیارد فیلم در YouTube روزانه مشاهده می کنند
 • کاربران روزانه بیش از 100 میلیون ساعت فیلم در فیس بوک مشاهده می کنند
 • 82٪ از کاربران توییتر فیلم ها را روی سیستم عامل مشاهده می کنند
 • متوسط ​​کاربر اینترنت 88٪ بیشتر در وب سایت با فیلم صرف می کند
 • 70٪ از متخصصان بازاریابی به طور فعال ویدیو را برای SEO بهینه می کنند
 • 43٪ خوب بازاریابان موافق بودند كه اگر موانعی از جمله بودجه ، منابع و زمان وجود نداشته باشد ، محتوای ویدیوی بیشتری ایجاد می كنند
 • 65٪ بینندگان بیش از 3/4 یک فیلم را تماشا می کنند
 • 9 از 10 بیننده گفتند که فیلم های محصول در فرآیند تصمیم گیری مفید هستند
 • افزودن ویدیو به بازاریابی ایمیل میزان کلیک را از طریق 300 درصد افزایش می دهد
 • شامل ویدیو در صفحه فرود می تواند نرخ تبدیل را 80٪ افزایش دهد
 • 64٪ از خریداران بعد از تماشای ویدیو احتمالاً محصولی را در وب سایت شما خریداری می کنند

منبع: اینفوگرافیک Renderforest با 40+ آمار از منابع معتبر مختلف.

واضح است که آمار فوق تصویری عالی از آینده بازاریابی ویدیویی را نشان می دهد. داده ها همچنین نشان می دهد که هرگز زمان بهتری برای درج فیلم در استراتژی بازاریابی وب سایت شما وجود نداشته است و اگر آمار به معنای جک برای شما نیست ، ممکن است لیست مزایای زیر توافق نامه را مهر کند.

مزایای بازاریابی ویدیویی

اگر شما از نوع nerdy نباشید ، آمار به سختی شما را جابجا می کند. برای مقابله با این ، در اینجا لیستی سریع از مزایایی که وقتی ویدیو را در استراتژی بازاریابی خود قرار می دهید ، از آن لذت خواهید برد

فیلم می تواند:

 • ده برابر آگاهی از برند را افزایش دهید.مثال خوب در مورد چگونگی استفاده از فیلم برای افزایش آگاهی از برند ، ویدیوی YouTube Dollar Shave Club YouTube است که طی دو روز 12،000 سفارش ایجاد کرد. چهار سال پایین تر از این ، یونیلور کلوپ دلار آمریکا را با مبلغ 1 میلیارد دلار پول نقد خریداری کرد. می گویید چه؟
 • به شما کمک می کند تا به کاربران بیشتری دسترسی پیدا کنید.YouTube و بسیاری از وب سایت های رسانه های اجتماعی به طور فعال محتوای ویدیویی را تبلیغ می کنند و به شما امکان دسترسی بیشتر به کاربران را می دهد. ویدئو می تواند به شما در ایجاد مخاطبی هدفمند کمک کند که از وب سایت کسب و کار شما در حال حاضر و در آینده بهره مند شود.
 • تظاهرات محصول یا خدمات واضح تری ارائه دهید ، که منجر به خرید بیشتر می شود
 • در صورت اضافه کردن یک ویدیوی بهینه به وب سایت خود ، رتبه بندی جستجوی خود را بهبود بخشید ، زیرا بیش از 50 برابربیشتر احتمال دارد در صفحه اول Google رتبه بندی کنید
 • بازده بهتری را به شما پیشنهاد می دهیم (ROI)
 • ارتباط عاطفی و اعتماد ایجاد کنید ، زیرا فیلم ها توانایی ذاتی برای بیرون کشیدن احساسات را دارند به شرط انجام کارتان
 • منجر به تبدیل های بیشتر شود
 • بقیه مطالب خود را تکمیل کنید و به شما امکان می دهد تجربه کاربری غنی را در سایت وردپرس خود ارائه دهید

بدون شک ، فیلم ها فقط از نظر کارآیی و نفوذ به عنوان واسطه بازاریابی رشد خود را ادامه خواهند داد. گفتنی است ، مهم است که بر آخرین روندهای ویدیویی تمرکز کنیم تا از رقابت جلو بروید ، که – متأسفانه – سفت است.

این همه شما را از کجا رها می کند؟ هنوز گیر کرده ، بله؟

خوب اولین قدم برای افزایش قدرت ویدیو یادگیری چگونگی اضافه کردن فیلم ها به وب سایت وردپرس شما است. اگر نتوانید آنها را به سایت خود اضافه کنید ، چگونه می توانید از مزایای فیلم های وردپرس لذت ببرید؟

در ادامه بخوانید تا دریابید که چگونه می توانید به راحتی ویدیوها را به سایت وردپرس خود اختصاص دهید بدون اینکه یک سکه را روی برنامه نویسان یا افزونه ها اختصاص دهید.

چگونه می توان فیلم ها را به صورت دستی به WordPress اضافه کرد

برای افزودن فیلم به سایت وردپرس خود به افزونه احتیاج ندارید. WordPress ، به عنوان پلت فرم شگفت انگیز آن ، دارای ویژگی های یکپارچه سازی ادغام ویدئویی است که کل فرآیند را به آسانی A ، B ، C انجام می دهد.

به این نکته برسید که فردی … خوب ، من شما را می شنوم

با فرض اینکه فیلم های خود را قبلاً در YouTube بارگذاری کرده اید (یا شاید ویدیوهای سازنده دیگری را به اشتراک می گذارید) ، به ویدیویی که می خواهید به سایت وردپرس اضافه کنید ، حرکت کنید.

پیوند را در نوار آدرس مرورگر مطابق شکل زیر کپی کنید.

از طرف دیگر ، می توانید بر روی ویدیو راست کلیک کرده و همانطور که در تصویر زیر برجسته می کنیم ، Copy URL URL را کلیک کنید.

اکنون ، پیوندی دارید که چیزی شبیه به این است:

  https://youtu.be/eGYuBjqkj8Q

در مرحله بعدی ، به صفحه بروید یا در جایی که می خواهید ویدیو را اضافه کنید ، پیمایش کنید. اگر می خواهید یک صفحه جدید ایجاد کنید ، همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید ، به سادگی به صفحات> افزودن جدید در فهرست مدیر WordPress خود بروید

توجه: اگر ویدیو را به یک پست اضافه می کنید ، می بایست در مرحله بالا به پست ها> افزودن جدید بروید .

پس از بارگیری ویرایشگر صفحه ، موارد معمول یعنی عنوان صفحه ، محتوا ، برچسب ها ، دسته ها ، سئو و غیره را اضافه کنید. ما ویرایشگر خود را با محتوای ساختگی مانند شکل زیر جمع کرده ایم. همچنین توجه داشته باشید که من از ویرایشگر گوتنبرگ استفاده می کنم.

در ویرایشگر گوتنبرگ دو روش وجود دارد که می توانید یک ویدیو را به صفحه خود اضافه کنید. می توانید یک ویدیو را بسازید یا از بلاک ویدیو گوتنبرگ استفاده کنید.

1. اضافه کردن فیلم Inline به وردپرس

برای افزودن یک فیلم درون خطی به صفحه خود ، کافیست URL YouTube را که قبلاً کپی کرده اید در یک خط از آن بچسبانید (کلید ENTER را قبل از قرار دادن URL بزنید) همانطور که در زیر نشان داده شده است.

یادداشت در مورد تصویر بالا (اعداد مطابق با لیست شماره زیر هستند). تو می توانی:

 1. چند پیوندی را که ما فقط جایگذاری کردیم ، مشاهده نمی کنید زیرا WordPress بلافاصله پیوند را به پیش نمایش ویدیو تبدیل می کند
 2. ویدیو را تراز کنید ، URL YouTube را ویرایش کنید ، ویدیو را کپی کنید و حتی فیلم را از بین سایر اقدامات خاص گوتنبرگ حذف کنید
 3. به راحتی یک عنوان را اینجا اضافه کنید
 4. از اندازه ویدیو برای دستگاههای کوچکتر انتخاب کنید یا خیر.توصیه می کنیم این تنظیمات را روشن کنید
 5. کلاس CSSاضافی را تعریف کنید ، این بدان معناست که می توانید سبک های کانتینر ویدیویی خود را سفارشی کنید ، اما ابتدا باید CSS را یاد بگیرید ، بنابراین اکنون آن منطقه را فراموش کنید

با استفاده از همه موارد موجود ، احساس راحتی کنید که دکمه Preview را در بالا بزنید تا ویدیوی جدید YouTube خود را که در عمل جاسازی شده است ببینید. در اینجا نحوه نگاه من با بیست و سیزده مضمون وردپرس ارائه شده است.

و اگر از ویرایشگر کلاسیک استفاده می کنید ، صفحه شما به این شکل ظاهر می شود:

همانطور که می بینید URL براساس پیوند به طور خودکار ویدئو را پر می کند – در این حالت ، یک فیلم YouTube. با ویرایشگر کلاسیک هیچ گزینه ای برای ویرایش اندازه ویدیو یا تراز کردن ویدیو وجود ندارد – این همان چیزی است که هست.

این آسان بود ، درست است؟ شما حتی یک عرق را شکسته اید.

2.با استفاده از بلوک گوتنبرگ ، فیلم ها را به وردپرس اضافه کنید

اضافه کردن یک فیلم با استفاده از بلوک گوتنبرگ نیز آسان است. با استفاده از آدرس YouTube کپی شده خود ، مکان نما را در جایی که مایلید ویدیوی خود را قرار دهید ، قرار دهید و مطابق شکل زیر بر روی علامت (+) چیز دیگری کلیک کنید.

در پنلی که باز می شود ، به Common Blocks بروید و همانطور که در زیر برجسته می کنیم ، روی بلوک Video کلیک کنید.

در مرحله بعدی ، در صفحه زیر ، روی دکمه Insert from URL کلیک کنید.

در مرحله بعد ، URL ویدیوی YouTube خود را بچسبانید و دکمه Apply را بزنید تا فیلم به سایت وردپرس خود اضافه شود. تصویر زیر را مشاهده کنید.

و اینجا چیزی است که شما دریافت می کنید.

به چیز دیگری توجه کنید؟ آیا می توانید دکمه های Bold ، Italicize و Link را در پایین پیش نمایش ویدیو مشاهده کنید؟ به نظر شما این دکمه ها چه کاری انجام می دهند؟

بقیه صفحه خود را ایجاد کرده و دکمه Publish را بزنید تا صفحه / ارسال را در سایت وردپرس خود منتشر کنید.

نکته افزودن افزودن فیلم به سایت وردپرس شما ، چیزهای شاداب است. روشهای فوق تعداد خوبی از سایتهای پخش ویدئو را پشتیبانی می کنند ، به این معنی که گزینه های مناسبی برای تأمین تمام نیازهای خود دارید.

در اینجا زن و شوهر از سایتهای ویدیویی پشتیبانی شده:

 • YouTube
 • ویمئو
 • فیس بوک
 • فلیکر
 • هولو
 • اینستاگرام
 • انیموتو
 • DailyMotion
 • آموزش ها
 • SproutVideo
 • بایگانی اینترنت
 • گفتگوهای TED
 • tv
 • tv
 • ویدلر
 • تاک
 • ویستیا
 • و خیلی بیشتر!

هنوز هم کنجکاو هستید؟ می توانید در مورد سایتهای ویدیویی پشتیبانی شده و نحوه اضافه کردن فیلم ها از این سایت ها در WordPress Codex اطلاعات بیشتری کسب کنید.

3.نحوه اضافه کردن فیلم ها به ویجت وردپرس

به جای محتوای صفحه اصلی ، فیلم خود را در نوار کناری یا پاورقی می خواهید؟ خوب ، این نیز آسان است به سادگی به عنوان ظاهر شده> ابزارک ها همانطور که در زیر برجسته می شوید حرکت کنید.

بعد ، ویجت متن را انتخاب کنید و قسمت ویجت را که می خواهید ویدیوی خود را قرار دهید انتخاب کنید. برای اهداف تصویر سازی ، من با Blog Sidebar رفتم . سپس مطابق شکل زیر بر روی دکمه Add Widget کلیک کنید.

توجه داشته باشید ، بسته به موضوعی که از آن استفاده می کنید ، می توانید مناطق ویجت بیشتر یا متفاوتی داشته باشید.

در کنار آن ، به ویجت خود عنوانی بدهید (1) ، آدرس ویدیوی YouTube (2) را بچسبانید ، و در آخر مطابق شکل زیر دکمه ذخیره (3) را بزنید.

حال ، بگذارید ببینیم که چگونه فیلمهای ما در سایت تست وردپرسی ما که از موضوع بیست و شانزده استفاده می کند ، نگاه می کنند.

اصلاً بد نیست. سایت نمونه ما با فیلم نوار کناری کامل است!

یادداشت در مورد اضافه کردن فیلم ها به وردپرس

اضافه کردن فیلم ها به سایت وردپرس خود مطالب کلاس چهارم است. آنقدر آسان است که هیچ برنامه نویسی قبلی یا دانش فنی لازم نیست.

اما اگر توجه کرده اید – راهنمای ما توصیه می کند از یک سرویس شخص ثالث برای میزبانی فیلم های خود استفاده کنید. ما عموماً توصیه می کنیم فایلهای ویدئویی خود را مستقیماً در سایت وردپرس خود بارگذاری نکنید (مگر اینکه دلیل خاصی مانند فیلم های ممتاز یا دوره های مربوط به عضویت وجود داشته باشد). چرا؟ چند دلیل:

 • اگر تازه کار را شروع کرده اید ، احتمالاً از میزبانی وب مشترک استفاده می کنید ، که با وجود پهنای باند و محدودیت های ذخیره سازی با وجود ادعای “همه چیز نامحدود” که اکثر میزبان ها انجام می دهند.اگر فایلهای شما ترافیک زیادی داشته باشد ، ذخیره کردن فایلهای بزرگ در محیط های میزبان مشترک می تواند وب سایت شما را خراب کند.
 • بارگذاری مستقیم فیلم ها در وب سایت وردپرس به معنای گم شدن همه ترافیکی است که می توانید از سایت های پخش ویدیو به عنوان مثال ، YouTube ، Vimeo ، و غیره ، و سایت های رسانه های اجتماعی بدست آورید.علاوه بر این ، بک لینک از چنین سایت هایی همچنین می تواند به شما در بهبود رتبه بندی جستجوی شما کمک کند ، که این امر به بیشتر ترافیک تبدیل می شود.
 • شما کشف و به اشتراک گذاری ویدیوهای خود را برای کاربران دشوارتر می کنید ، این محدودیت تا چه اندازه می توانید محتوای ویدیوی خود را گسترش دهید.به عنوان مثال ، هنگامی که در YouTube میزبان فیلم هستید ، کاربران می توانند مانند فیلم ها در کانال شما مشترک شوند و محتوای شما را بدون کار اضافی از طرف شما به اشتراک بگذارند. همچنین ، آنها لزوماً برای به اشتراک گذاشتن محتوای ویدیویی با دوستان خود به وب سایت شما مراجعه نمی کنند ، این به شما کمک می کند تا فیلم های خود را جلوی چشم های بیشتری بگیرید.
 • OH منتظر ، شما همچنین می توانید از آگهی های YouTube خود درآمد کسب کنید ، بنابراین به معنای واقعی کلمه می توانید فیلم هایی بسازید که تمایل به ویروسی داشته باشند.به آن نگاه کنید ، ما فقط یک جریان درآمد دیگر را برای شما کشف کردیم

با این حال این فقط نظر ما است. مطمئناً می توانید یک فیلم را در کتابخانه رسانه خود بارگذاری کنید تا در صورت تمایل در سایت خود استفاده کنید. اما توصیه می کنیم ابتدا منابع سرور را برای فیلم ها در دسترس داشته باشید.

افزودن فیلم به سایت وردپرس به همان سادگی A ، B ، C است. شما حتی نیازی به نصب پلاگین ها ندارید تا فیلم ها برای شما کار کنند! فقط یک سایت شخص ثالث را انتخاب کنید (ما YouTube یا Vimeo را دوست داریم) و هنگامی که شروع به ایجاد فیلم می کنید ، فیلم هایی با کیفیت بالا ایجاد کنید که می توانند ویروسی شوند.

آیا با افزودن فیلم به وب سایت وردپرس خود مشکل دارید؟ آیا در مورد روشهای ما سوال یا نگرانی دارید؟ یک پیشنهاد شاید؟ آیا ما چیزی را ترک نکردیم؟ لطفا افکار خود را در نظرات به اشتراک بگذارید. به سلامتی!